Sıkça sorulan sorular

Gizliliğim nasıl korunuyor ?
Standart olarak, içine göstermeyen kutu / zarfta gönderim yapmaktayız. Gönderici adresi ve ismi olarak firma ismimiz yerine şahıs adımız kullanılmaktadır. Eğer paket içeriğini gümrük beyanında bulunmamız gerekirse, içeriği "kıyafet" ya da "folyo" vb. olarak beyan ediyoruz.

Kargo ücreti ne kadar olacak ?
Kargo ücreti gideceği ülke ve ürün ağırlığına bağlı olarak değişmektedir. Kargo ücreti satın alımınız esnasında otomatik olarak hesaplanmaktadır. Ürünü alışveriş sepetine eklerken ülkenizi seçtiğinizde, kargo ücreti hesaplanıp otomatik olarak toplama yansır.

Kargo ücretlerinden nasıl tasarruf edilir ?
Kargo ücretleri ağırlığa bağlıdır. Paketin ağırlığı yükseldiğinde, kargo ücreti aynı oranda yükselmez - basamak artışlarla yükselir. Ağırlık sınırları : 100g - 250g - 500g - 1kg - 2kg - 3kg . 3kg limitinin üzerinde , kargo ücreti doğrusal olarak yükselmeye başlar. Aynı zamanda, 3kg limitinin üzerinde , her 1kg yükseliş, kargo ücretinde sadece küçük artışlara sebep olur. Bunu bir avantaj olarak kullanabilirsiniz. Her biri 2.5kg olan iki ayrı sipariş vermek yerine, 5kg'lık bir sipariş verebilirsiniz. Paket 2kg'ı aştığında, kargo ücreti hızlı bir artış gösterir. Fakat, 3kg limitinden sonra, her 1kg artış kargo ücretine sadece 1.5 Euro fiyat farkı yansıtır ( bu oran Almanya'ya göredir, fakat diğer tüm ülkeler için yaklaşık aynı artış oranı göstermektedir).

Başka bir yol, paketinizin ağırlığında ayarlama yaparak, kargo ücretini daha ucuzlatmak, daha ekonomik taşıma kapasitesine sokmak ya da kutu içinde gereksiz boşluk bırakmamaktır. Örneğin :

Her ürünün veya opsiyonun kendi belirli bir ağırlığı vardır. Toplam kilo alışveriş sepetinizde görünür. Diyelim ki, siparişinizin toplam ağırlığı 1200gr . İki şey yapabilirsiniz :
a)eğer alışveriş sepetinize daha fazla ürün eklerseniz (800gr üzeri), taşıma ücreti aynı kalacaktır ve sonradan eklediğiniz diğer ürünlerin kargo ücreti olmayacaktır.
b) siparişinizden 200gr ağırlığında bir eksiltme yaparak bir alt taşıma kategorisine geçmiş olacaksınız, kargo ücretinizde fiyat indirimi olacak.

Siparişimin bana ulaşması ne kadar sürecek?
Bu ne sipariş ettiğinize ve nerede yaşadığınıza bağlıdır. Eğer sipariş ettiğiniz ürünler stokta hazırsa, 1-2 iş günü içinde siparişinizi yolluyoruz, Avrupa ülkelerine teslim süresi 1 haftadır, Avrupa dışındaki ülkelere teslim süresi ise ortalama 1-2 haftadır. Siparişinizi Fedex ile göndermemiz de mümkün, çok daha kısa sürede teslim alabilirsiniz - fakat taşıma ücreti daha pahalı olacaktır.
Siparişinize eklemeyi unutmayın : talk pudrası (giyinmeyi kolaylaştırır) - ve latex parlatıcı (latexe doğal parlaklık verir)
Talk Pudrası
299 CZK
Latex parlatıcı ve yağ
440 CZK
Water-based latex lubricant , 600ml
449 CZK

© Eurocatsuits.com 2006-2023
Made in EU . Sold exclusively on Eurocatsuits.com . If you see any item sold on this website being offered anywhere else - its pirated image and the item is fake. We dont sell on Ebay nor Aliexpress ... nor do we buy from there . There is fake vendor on Aliexpress , pretending to be Eurocatsuits - beware .