Latexové catsuity
Latexové masky
Latexové doplňky
Vakuum & bondage
Latexová metráž a lepidla
Udělej si sám
Výprodej
Získejte slevu !
Kontakt


Vaše fotky
Péče o latex
Jak lepit latex
Často kladené otázky
Obchodni podminky
Obchodní podmínky a reklamační řád

Prodavající :

Tomáš Karafa
Mikulášovice 787
40779

IČO : 74401777
DIČ : CZ8312062913

Zapsán v registru živnostenského úřadu v Rumburku pod č.j.: OŽU / 160 / 2011 / m / 3

Charakteristika prodávaného zboží : latexove oblečení a příbuzný sortiment

Způsob sjednání kupní smlouvy:
Prostředníctvím eshopu , telefonicky a nebo emailem . Smlouva je uzavřena teprve po potvrzení objednávky prodávajícím .

cena zboží a úhrada ceny :
Ceny zboží jsou uvedeny včetně 21% DPH . Na poštovné se DPH nevztahuje . Ceny jsou stanovovány v CZK a ceny v ostatních měnách jsou pouze orientační . Platnost cen je vždy jeden den . Ceny jsou smluvní . Platba je možná na dobírku , bankovním převodem a nebo přes PayPal . Při platbě prostřednictvím služby PayPal se k ceně zboží a ceně přepravy připočítává poplatek 3.9 % z celkové částky . Pokud si kupující nepřevezme objednávku , kterou si nechal zaslat na dobírku , prodávající si vyhrazuje právo při další objednávce zaslání na dobírku odepřít .

Způsob dodání a náklady na přepravu : Prodávajíci dodá zboží zasláním poštou , není-li dohodnuto jinak . Náklady na přepravu hradí kupující . Ceny poštovného se řídí sazebníkem České pošty a jsou k nahlédnutí na stránkách české pošty zde : www.cpost.cz

Ochrana osobních údajů :
Odesláním objednávky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vámi poskytnutých osobních údajů . Při zpracování se informací o zákaznících se řídíme platnými zákony České republiky, zejména zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. Poskytnuté údaje jsou použity pouze pro vyřízení Vaší objednávky a nebudou poskytnuty třetím osobám .

Kupující má právo zakoupené zboží vrátit , a to bez udání důvodu , ve lhůtě 14 kalendářních dní od obdržení zboží . Právo vrátit zboží bez udání důvodu se nevztahuje na výrobky , které byly upraveny podle požadavku kupujícího .

Práva plynoucí z odpovědnosti za vadu – rozpor s kupní smlouvou:
- Prodávající odpovídá kupujícímu za to, že je prodávaná věc při převzetí kupujícím ve shodě s kupní smlouvou, zejména že je bez vad.
- V případě, že věc při převzetí kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou (dále jen „rozpor s kupní smlouvou”), má kupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího buď výměnou věci, nebo její opravou; není-li takový postup možný, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit. To neplatí, pokud kupující před převzetím věci o rozporu s kupní smlouvou věděl nebo rozpor s kupní smlouvou sám způsobil.
- Rozpor s kupní smlouvou, který se projeví během šesti měsíců ode dne převzetí věci, se považuje za rozpor existující již při jejím převzetí, pokud to neodporuje povaze věci nebo pokud se neprokáže opak.

Reklamační řád:
Záruka na zboží je 2 roky .
Reklamované zboží je nutné zaslat poštou na adresu :

Tomáš Karafa
Mikulášovice 787
40779

Lhůta na vyřízení reklamace je 30 kalendářních dní .

Doba platnosti obchodních podmínek je do 31.12.2020

Provedením nákupu vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami .
Nezapomeňte k Vaší objednávce přidat mletý mastek k usnadnění oblékání a leštidlo na latex pro zvýšení lesku latexu
Mletý mastek
13 EUR
Leštidlo & lubrikant na latex
19.13 EUR
Lubrikant na latex na vodní bázi , 600ml
19.52 EUR

© Eurocatsuits.com 2006-2023
Made in EU . Sold exclusively on Eurocatsuits.com . If you see any item sold on this website being offered anywhere else - its pirated image and the item is fake. We dont sell on Ebay nor Aliexpress ... nor do we buy from there . There is fake vendor on Aliexpress , pretending to be Eurocatsuits - beware .
ceny jsou vcetne 21% DPH
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin - platí pro platby v hotovosti