Latex bakımı
Latex yüksek kalitede doğal bir materyaldir. Latexin kalitesini uzun süre koruması için, bakımıyla ilgili birkaç ipucu hazırladık :

GİYİNİRKEN :
öncelikle, tüm takılarınızı çıkarın, takıların keskin, sivri uçları latexe zarar verebilir. Eğer tırnaklarınız uzunsa, latexi yırtmaması için çok dikkatli olmalısınız. Latexin içini pudralayın ( sanal mağazamızdan edinebilirsiniz ) - bu sürtünmeyi büyük ölçüde azaltacak ve kıyafeti giymenizi kolaylaştıracaktır. Latex kıyafetleri giyme tekniğinin en uygun yolu, kadın çorabı giyinirken uygulanan teknikle aynıdır - her iki elinizle latexi rulo yapın ve yavaşça yukarı doğru çekerek giyin . Giydikten sonra kıyafeti ayarlamanız, oturtmanız gerekirse, bunu yaparken asla tırnaklarınızı kullanmayın - tüm avuç içinizi kullanmanız en iyi yoldur. Bu şekilde latexin yırtılmasına, delinmesine engel olursunuz. Kıyafeti başarıyla giydikten sonra, parlatıcımızı kullanın latex parlatıcı - bu şekilde resimlerimizde görünen latex parlaklığını elde edebilirsiniz.

KIYAFETİ ÇIKARIRKEN :
Bu daha kolaydır. En iyi duşta, banyoda yapabilirsiniz - kendinizi sabunlarsanız kıyafeti çok kolay şekilde çıkarabilirsiniz. Kıyafetinizi çıkardıktan sonra, sabunla yıkayın, durulayın, içini ve dışını kurutun.

SAKLAMA :
temizlediğinizde, latex birbirine yapışmaya başlayacaktır. Bu yapışkanlığı önlemek için latexi pudralamanızı öneriyoruz. Latexi karanlık, serin ve kuru bir yerde saklayınız. Koyu renk bir torbaya koyup gardropta saklamak en iyi yoldur - uzun süreli ışığa maruz kalması latexin solmasına sebep olur. Latexin üzerine ağırlık koymayınız - uzun süreç sonrasında, katlama yerlerinde kalıcı kırışıklıklar oluşur.

Latex kullanımı için genel kurallar :
- latexi parlatmak için sadece doğal sıvı silikon kullanın ( sanal mağazamızda "latex parlatıcı ve yağ" olarak bulabilirsiniz ) . Prezervatiflerde kullanılan yağlayıcı madde ile aynıdır, cildiniz VE latexe zarar vermeyeceğini garanti ediyoruz. Endüstriyel türde spreyler kullanmayınız.
- doğal latex ultraviyole ışıklara karşı hassastır ( başlangıçta, latexin renginde değişikliğe sebep olur, daha sonrasında latex esnekliğini kaybeder ) . Bu yüzden latexi direk güneş ışığından uzak tutmalısınız.
- yağlamak ( silikon yağı haricindeki yağlar ) latexin yapısını bozar ve normal ömrünü kısaldır. Latexi bu tür maddelerden uzak tutunuz.
- Eğer latexi temizlemeniz gerekiyorsa, sabun ve su kullanın. Lekelerin çıkarılmasında saf alkol kullanımıda güvenlidir. Temizlik için başka bir madde kullanmayın - bazı temizlik maddeleri latexin parlak görünümünü kaybetmesine yada yırtılmasına sebep olur.
- latexi bakır alaşımı içeren maddelerden koruyun ( örneğin pirinç ) . Bakır latexin renginin değişmesine sebep olur ( çok güçlü renk kaybı olmasa bile , latex catsuit üzerinde hiç hoş olmayan koyu lekelere sebep olur )
- latex ve keskin, sivri maddelere dikkat edin. Normal şartlarda, latex çok esnek ve güçlüdür. Fakat zarar gördüğünde, delindiği noktadan başlayarak yırtılmaya devam edecektir.
- sıcak şeylere dikkat edin - sıcaklık latexin çok hızlı eskimesine sebep olur, ve bu da latexin esnekliğini kaybetmesine sebep olur. Demiri latex ile temas ettirmeyin. Latexi çamaşır makinalarında yıkamayın ve kurutmayın

Latex ile zevk dolu zamanlar geçirmenizi diliyoruz
Eurocatsuits.com
Siparişinize eklemeyi unutmayın : talk pudrası (giyinmeyi kolaylaştırır) - ve latex parlatıcı (latexe doğal parlaklık verir)
Talk Pudrası
299 CZK
Latex parlatıcı ve yağ
440 CZK
Water-based latex lubricant , 600ml
449 CZK

© Eurocatsuits.com 2006-2024
Made in EU ( Czechia ) . Sold exclusively on Eurocatsuits.com .
All images and videos used on this website are our own and we do not permit their use for commercial purposes anywhere else . If you see any item being offered with same image as ours - its pirated image and the item is fake. We dont sell on Ebay nor Aliexpress ... nor do we buy from there . There is fake vendor on Aliexpress , pretending to be Eurocatsuits - beware .